Mutlu Bebeklerin Cimcime Anneleri

3 Ocak 2011 Pazartesi

Evlere yeni stiller..Yeni mutluluklar..

Merhaba sevgili cimcimeler,
Yeni yılın bu ilk günlerinde,  öncelikle her dileğinizin gerçekleşmesini diliyorum. Yeni yıla nasıl girerseniz bütün yılınız öyle geçer derler, ben ailemle, çok eğlenceli mutlu bir şekilde karşıladım yeni yılı. umuyorum hepimiz için bol enerjili, mutlu bir yıl olur :)

Yeni yılın iilk alışverişinide dün akşam gerçekleştirdim tabiki:)
Ama öyle aman aman bir indirim yok vitrinlerde henüz. Yıl başı öncesi 2 hafta boyunca fiyatlar ne ise dünde aynı şekildeydi. İndirimlerden benden önce haberiniz olursa lütfen bizlere bildirin :)

Biliyorsunuz Evim dergisi vazgeçilmezlerimdendir. Bu sabah hemen bir tane alıp başladım karıştırmaya, anlaşılan bu yıl bizleri serbest bırakmışlar dekorasyon konusunda, serbest dediysem öyle aklınıza hergeleni salona yerleştirmek yok tabiki!
ama farklı dekorasyon seçenekleri ile evlerimizi şenlendirmek elimizde..
Öncelikle 2011 'inde ağırlıklı rengi yine MOR.. Mor yastıklar, masa örtüleri, mor koltuklar, puflar, Mor bardaklar, Battaniyeler, Mumluklar ve bir çok farklı obje ile salonunuzu, mutfaklarınızı hatta banyolarınız bile renklendirmeniz mümkün.. Tepe home, Mudo concept, Pabetland, YKM, Ikea, English home, Boyner Evde size yardımcı olabilecek bir kaç marka..

Bunun yanı sıra, süslü cimcimeler  için bu yıl yeniden moda olan leopar desenlerde ilk sıralarda..
Kürklü yastıklar, koltukk şalları, hatta daha ileriye gidip kürklü yer abajurları bile salonunzda kullanmanız mümkün..

Ben her ikisinide istemem derseniz eğer, odalarınızı barbie evine dönüştürebilirsiniz..Her türlü Çiçek motifleri moda bu sene..İri güllü desenli koltuklar, Pembe ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğu odalarınıza,beyaz ahşap çerçeveler ve  annenizin çeyizinden kalma dantellerle süslediğinizde, hem nostaljik hemde masalsı bir oda yaratmanız mümkün..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Merhaba ziyaretçi Cimcime,
Yorumun kısa sürede yayınlanacaktır..
Teşekkürler