Mutlu Bebeklerin Cimcime Anneleri

14 Haziran 2012 Perşembe

Tembel Cimcime..

Evet çok haklısınız, çok tembel oldum son zamanlarda..
Gelen e- mailleriniz içinde çok teşekkür ederim :) merak etmeyin gayet iyiyim sadece tembelim :)

Aslında size anlatacak bir sürü şey birikti..
İtalya turu yaptım, ufacık bir Almanya gezisi yaptım, Çok güzel yerler gördüm..
Hepsini tek tek anlatıcam... hatta aslında yazılarım hazır taslaklarımda duruyor.. Sadece Üşengeçliğimden :( fotoğrafları bilgisayara henüz yüklemediğimden , yazılarımı da fotoğrafsız yayınlamak istemediğimden bi türlü size ulaştıramadım...

Şimdi sizlerle yeni bir şey yapıcaz tabi ki eğer isterseniz:) Mutlaka sizi büyüleyen , bir daha bir daha gitmek istediğiniz, Ya bizimkilere de söylesek gitseler dediğiniz bir yerler mutlaka vardır..
Bu bir mekan olabilir, bir tatil beldesi olabilir, yurtdışı gezisi olabilir..Anadolunun en ücra köşesi bile olabilir... Hatta bir düğün mekanı olabilir,Ucuz alışveriş mekanı olabilir  vs vs.. Alan çok geniz ve  size kalmış..
Nereyi bizimle paylaşmak isterseniz yazın..
Yazılarınızı Word' de hazırlayıp fotoğraflı olmak kaydıyla elbette, Adınızı soyadınızı dilerseniz rumuz da kullanabilirsiniz ama (Adsız olmasın lütfen) bana mail atıyorsunuz..
bende  hepsini tek tek yazıyorum..
Yazılar, incelendikten sonra, yayınlanacaktır..
gezenticimcime@gmail.com buradan sürekli iletişim halinde oluruz...

1 Sosyal Mesaj :)   Havalar çok sıcak kendinize dikkat edin.. e birde ne diyoruz, '' Sokaktaki küçük dostlar için, kapımızın önüne bir kap su lütfen ''Yazılarınızı bekliyorum....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Merhaba ziyaretçi Cimcime,
Yorumun kısa sürede yayınlanacaktır..
Teşekkürler